izmir Servis Bakım
Servis Numaralarımız
0232 367 33 67
(7/24) Arayabilirsiniz

Arçelik izmir Teknik Servisi

 

İzmir özel Arçelik teknik servis firmamız izmir’in tüm bölgelerine servis imkanı vermektedir. Beyaz eşyalarınız ve kombileriniz için servis, bakım, onarım hizmeti almak isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından bizler ile iletişim kurabilirsiniz. Profesyonel ve mobil servis ekiplerimiz en kısa süre içerisinde servis kaydı oluşturduğunuz adrese gelerek probleminiz için çözüm yolu göstereceklerdir.

Arçelik izmir Servis Servisi Anında çözüm

Gezici servisimizle İzmir’in tüm bölgelerine garantili servis imkanı sağlamakta, müşterilerimizin her marka ve model beyaz eşya ve de elektronik eşyalarının tamirini, bakımını sağlamaktayız.

Tüm izmir ve Ege Bölgesi’ne Servisimiz Vardır.

izmir’in neresinde olursanız olun. Arçelik izmir servisi olarak mobil araçlarımızla tüm bakım, onarım ve tamir hizmetlerinize anında müdahele ediyor, ve uzman ekibimiz sizi her konuda bilgilendiriyor.

0232 367 33 67

Garantili Parça Değişimi

Ürünlerinizde yapılan tamir ve onarım işlemlerinin sürekliliğinin sağlanması ve müşterilerimizin memnun olması için Arçelik izmir Servis Servisi olarak tüm izmir Servis parça değişim ve izmir Servis yedek parçaları tedarik işlemlerimiz 1 yıl garantilidir.

Firmamız Arçelik Kombi Tamiri, Arçelik Buzdolabı Tamiri, Arçelik Fırın Tamiri, Arçelik Bulaşık Makinesi tamiri konusunda servis hizmeti vermektedir.