izmir Servis Bakım
Servis Numaralarımız
0232 367 33 67
(7/24) Arayabilirsiniz

Vaillant izmir Kombi Servisi

izmir’in çoğu bölgesinde Vaillat kombi kullanılmaktadır. Kombi’nin kullanım bölgeleri doğal gaz’ın kullanıldığı bölgeler ile eşit orantılı olarak artmaktadır. Kombileryüksek miktarda tasarruf yapmamızı sağlayan ürünlerdir.

izmir kombi servisi ekibimiz izmir’in neresinde olursanız olun bir telefon kadar uzağınızda. Aşağıdaki telefon numaralarından bize hemen ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

0232 367 33 67

 

Garantili Vaillant Kombi Bakımı

Bölgemizde başlıca kullanılan kombi modelleri aşağıdaki gibidir;

  • Vaillant VUW
  • Vaillant Ecotec
  • Vaillant Ecotec Plus
  • Vaillant Hermetic Kombi

Yukarıda listelenen tüm Vaillant kombi ürünlerinin bakımı izmir Vaillant servisi tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Unutmayınız ki bakım çalışması yapılmayan kombi ve benzeri beyaz eşyalarınızın ömrü kısalmakta ve ürünleriniz ilk günkü gibi çalışmamaktadır.

Tüm izmir ve Ege Bölgesi’ne Servisimiz Vardır.

izmir’in neresinde olursanız olun. vaillant izmir servisi olarak mobil araçlarımızla tüm bakım, onarım ve tamir hizmetlerinize anında müdahele ediyor, ve uzman ekibimiz sizi her konuda bilgilendiriyor.

Yukarıdaki numaralardan bizi gün içinde arayabilir, (0232 367 33 67) telefon numaramızdan ise bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Garantili Parça Değişimi

Ürünlerinizde yapılan tamir ve onarım işlemlerinin sürekliliğinin sağlanması ve müşterilerimizin memnun olması için vaillant izmir Servisi olarak tüm Vaillant parça değişim ve onarım  hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.