izmir Servis Bakım
Servis Numaralarımız
0232 367 33 67
(7/24) Arayabilirsiniz

izmir Profilo Buzdolabı Servisi

Artık buzdolabınız eskisi kaar verimli soğutmuyorsa, ya da çok sesli çalışıyorsa Profilo Buzdolabı tamir zamanı gelmiş demektir. Uzman ekibimiz izmir’in neresinde olursanız olun ürününüze yapılması gereken işlemleri size aktaracak olup, ürününüzü adresinizden teslim alacaktır. Aşağıdaki numaralardan hemen bizi arayınız.

Profilo Servisi iletişiim numarası

Balçova, Karşıyaka, Konak Buzdolabı Tamiri

Profilo Buzdolabı Tamiri Ne Kadar Sürecek ?

Ürününüz servis merkezimize ulaşır ulaşmaz problemleri teşhis edilerek gerekli onarım çalışmaları başlar. 1 haftadan uzun sürecek onarım çalışmaları için isteğiniz doğrultusunda ikame bir buzdolabı bırakmamız mümkündür. Onarım çalışmalarımız tamamlanır tamamlanmaz ürününüzü test ediyor, ilk günkü gübü çalışır şekilde evinize kadar teslim ediyoruz.

 

 

Garantili Profilo Buzdolabı Tamiri

Ürününüz emin ellerde ! Unutmayınız, acemi kişiler tarafından yapılmaya çalışılan onarım makinenize düzeltilemeyecek zararlar verebilir. Bu sebeple ürününüzü izmirservisbakım’a emanet ederken güvence altına alınırsınız. Profilo ürününüze en uygun servis imkanını sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Ürününüzde yapılacak olan her türlü parça değişim ve servis hizmeti için 2 yıl Profilo garantili servis hizmeti vermekteyiz.

Profilo izmir Garantili Çamaşır Makinesi Tamiri

Bir Profilo Buzdolabında Ne Gibi Sorunlar Olabilir ?

 

  • Buzdolabı çalışmıyor,
  • Buzdolabı soğutmuyor,
  • Buzdolabı çok titreşimli,
  • Buzdolabı’nın gazı bitmiş,
  • Buzdolabı’nın kapısı kırılmış/çatlamış,
  • Buzdolabınızın dijital ekranı kırılmış olabilir.

Tüm bu ya da bunlara benzer problemler için hemen bizi arayabilirsiniz.