izmir Servis Bakım
Servis Numaralarımız
0232 367 33 67
(7/24) Arayabilirsiniz

Klima Servisi

Klimanız ısıtmıyor ya da soğutmuyor mu ? Ya da klimanız kötü koku verip çok ses mi çıkartıyor ? Doğru yerdesiniz. Klima konusunda uzman kadromuz klimanız ile ilgili problemleri çözmek için hizmetinizdedir. Klimanızın sorunu her ne olursa olsun bizi 7/24 aşağıdaki telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

0232 367 33 67

Klima Bakımı

Klimanızın herhangi bir arızası olmasa bile zamanla kullanıma bağlı olarak bakım ihtiyacı doğmaktadır. Firmamız klima konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla klimanıza gerekli bakımı yapacak, gerekli görmesi halinde bozulmuş ya da arızalanmış parçaların garantili olarak değişimini yapacaktır. Unutulmaması gerekir ki bakımı düzenli yapılmayan klimalar zaman içerisinde fazla enerji tüketir. Ve kullanım ömrünü oldukça kısaltır. Klima bakımlarımız klima gaz ekleme işlemini de kapsamaktadır.

izmir Klima bakım ve klima tamir hizmetleri.

izmir Klima bakım ve klima tamir hizmetleri.

Klima montaj ve Klima demontaj

Bir yerden başka bir yere taşınma kararı aldınız ve klimanız sizin için oldukça büyük bir engel ise uzman ekibimiz ile hemen iletişime geçin. Ekibimiz yeni ve eski mekanlarınızın keşfini yaparak klimanız için gerekli kurulum ve söküm işlemini yapacaktır. İzmir’in her bölgesi için klima montaj ve klima taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda klima taşıma işleminde klimanıza da bakım yapılabilmektedir. Firmamız ile yukarıdaki iletişim numaralarından iletişime geçerecek servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.