izmir Servis Bakım
Servis Numaralarımız
0232 367 33 67
(7/24) Arayabilirsiniz

izmir Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Firmamız Profilo marka bulaşık makinenizin tüm problemlerini gidermek ve genel bir bakım yapmak üzere sizlerin hizmetindedir. Cihazın problemi her ne olursa olsun Profilo izmir servisi ni dilediğiniz zamanda arayabilirsiniz. Mobil servis araçlarımız hemen adresinize ulaşacak ve ürününüzün problemiyle ilgili sizlere bilgi verecektir. izmir profilo servisi telefon numaraları aşağıdaki gibidir;

Profilo Servisi iletişiim numarası

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Bulaşık Makinesi Ne Kadar Sürede Onarılır ?

Makinenizin onarım aşamaları ilk olarak problemin tespitiyle başlar. Mekanik problemler 1 gün ile 5 gün arasında çözülmekteyken bundan daha küçük problemler saatler içerisinde çözülebilmektedir. Bulaşık makinenizin sorunları giderildikten sonra çalışır vaziyette tekrar montajı yapılarak kullanımınıza sunulur.

 

 

Profilo Parça Değişim ve Servis Garantisi

Ürününüz emin ellerde ! Unutmayınız, acemi kişiler tarafından yapılmaya çalışılan onarım makinenize düzeltilemeyecek zararlar verebilir. Bu sebeple ürününüzü izmirservisbakım’a emanet ederken güvence altına alınırsınız. Profilo ürününüze en uygun servis imkanını sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Profilo çamaşır makinenize yapılacak her türlü işlem için 2 yıl Profilo garantili servis hizmeti vermekteyiz.

Profilo izmir Garantili Çamaşır Makinesi Tamiri

Profilo Bulaşık makinelerinde sık rastlanılan sorunlar

 

  • Bulaşık makinesi iz bırakıyor,
  • Bulaşık makinesi güzel kurutmuyor,
  • Bulaşik makinesi çok kötü kokuyor
  • Bulaşık makinem çok sallanıyor

Tüm bu ve bu tarz problemlerinizin çözümü çok basit. Hemen bizi arayın yardımcı olalım.