izmir Servis Bakım
Servis Numaralarımız
0232 367 33 67
(7/24) Arayabilirsiniz

izmir Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

İzmir’de olan firmamız Profilo marka her ürününüze servis hizmeti vermektedir. Ürünlerinizin bakımı alanında uzman ustalarımız tarafından yapılmakta ve en ufak problemine kadar çamaşır makinenizin tüm sorunlarıyla ilgilenilmektedir. Uzman servis desteği almak için hemen arayınız. İzmir’in tüm ilçelerine servis hizmetimiz vardır.

Profilo Servisi iletişiim numarası

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Çamaşır Makinesi Ne Kadar Sürede Tamir Edilir ?

Çamaşır makineleri içinde çok fazla mekanik parçalar barındıran cihazlardır. Çamaşır makinenizin problemi teşhis edildikten sonra ürününüzde en ufak bir çizik dahi oluşmadan (eğer ki kullandığınız yerde tamiri yapılamayacaksa) servis merkezimize getiriyor ve en kısa sürede ürününüzü onarıyoruz. Ürününüzü teslim etmek üzere sizinle iletişime geçiyor ve ürününüzü uygun olduğunuz zamanda hemen teslim ediyor, kurulumunu yapıyoruz.

 

 

Garantili Profilo Çamaşır Makinesi Tamiri

Ürününüz emin ellerde ! Unutmayınız, acemi kişiler tarafından yapılmaya çalışılan onarım makinenize düzeltilemeyecek zararlar verebilir. Bu sebeple ürününüzü izmirservisbakım’a emanet ederken güvence altına alınırsınız. Profilo ürününüze en uygun servis imkanını sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Profilo çamaşır makinenize yapılacak her türlü işlem için 2 yıl Profilo garantili servis hizmeti vermekteyiz. 

Profilo izmir Garantili Çamaşır Makinesi Tamiri

Profilo Çamaşır Makinelerinde olabilecek sorunlar

 

  • Çamaşır makinem güzel yıkamıyor.
  • Çamaşır makinesi kapağı kırıldı.
  • Çamaşır makinesi deterjanı almıyor.
  • Çamaşır makinesi iyi sıkmıyor
  • Çamaşır makinem iyi durulamıyor.
  • Çamaşır makinem iyi yıkamıyor.

Yukarıdakilere benzer ya da çamaşır makinenizin çok farklı bir arızası varsa hemen bizi arayın. En kısa sürede makinenizin tüm arızasını giderelim.