izmir Servis Bakım
Servis Numaralarımız
0232 367 33 67
(7/24) Arayabilirsiniz

Kombi Servisi

Kombinizin markası bizim için hiç önemli değil !

Biz Sizi Arayalım !

Arzu ederseniz aşağıdaki butona tıklayarak, bilgilerinizi girebilir. Ve hemen servis hizmeti alabilirsiniz.

Kombi Servis Talep Formu

0532 579 72 96

Ülkemizde yıllar önce başlayan doğalgaza geçiş süreci, hala devam ediyor. Bazı ilçe ve köylerde hala doğalgaz sistemine geçilmediği için, doğalgazın da beklenen etkiyi vermemesi normal oluyor. Eskiden insanlar ısınmak için sobalarda kömür ya da odun yakarlardı. Yakılan bu maddelerin havaya karışması sonucunda da hava kirliliği yaşanırdı. Hava kirliliğinden ziyade, soba zehirlenmeleri birçok insanın ölümüne bile yol açmıştı. Doğalgaza geçiş ile ülke olarak hem daha temiz bir hava solumaya başladık hem de zehirlenme risklerinden kurtulmuş olduk.

İzmir’de doğalgaz sisteminin uygulamaya girmesi ile binalarda merkezi sistem ya da kombili sistem inşaatları başladı. Merkezi sistem daha çok büyük binalarda kullanılan bir sistemdir çünkü kombili sistem kişisel bir kullanım sağlar. Kombi sistemine geçen insanlar da kendi kombilerini kendileri ayarlayarak istedikleri sıcaklığa getirirler ve yaktıkları kadar harcama şansına sahip olurlar. Düzenli kombi bakımı işlemlerinden de kendileri sorumlu olurlar. Herhangi bir durumda kombide sıkıntı yaşandığı zamanlarda da kombi tamiri yine sahiplerinin sorumluluğunda olacaktır.

Kombi tamiri için aşağıdaki telefon numarasını 7/24 arayabilirsiniz

0532 579 72 96

Doğalgaz sistemi Türkiye’de uygulanmaya başlandığında tabi ilk olarak büyük şehirler bundan nasibini aldı. Özellikle İzmir gibi büyük şehirler diğer şehirlerden önce doğalgaz uygulamasını tatmış oldular. Birçok şehirde başarı ile tamamlanan doğalgaz çalışmalarının bitişi ile de insanlar rahat bir nefes aldı ve gözlerini daha temiz bir Türkiye’ye açtı. Doğalgaz sistemlerinin kurulumunun bitişinde de insanlara kalan tek şey kombi sorunları oldu. Özellikle İzmir şehrinde daha çok yaşanan kombi sorunları, Bornova ve Karşıyaka’da bulunan kombi servisleri tarafından artık kolayca çözülüyor. izmir Kombi onarımı dahil birçok işi kalite ve güvenle yapan bu servisler, yıllardır İzmir halkına hizmet veriyor. İzmir halkının evine kadar giderek İzmir kombi tamiri yapan bu servisler, belirli çalışma saatleri süresince müşterilerinin her daim yüzünü güldürmeye devam ediyor. Kombilerde oluşan sorunlar genellikle büyük sorunlar olmadığı için, servislerin işleri düşünüldüğü kadar uzun sürmüyor. Eğer Vaillant ve Demirdöküm kombi sahibi iseniz, bu kombi servisleri, sorunlarınızı daha çabuk giderebiliyor çünkü Bornova ve Karşıyaka’da bulunan bu kombi servisleri bahsettiğimiz markaların teknik servisleri oluyor.

Firmamız her marka kombi’ye servis hizmeti vermektedir.

Baymak, ECA, Vaillant, Viessman, Buderus, Bosch başta olmak üzere tüm markalara servis hizmeti verilmektedir.